5 Temel Unsurları için programsız virüs temizleme

Denemek bâtınin isminin üzerine bir öğün tıklayın mavi nitelik aldığında mafevkdan ''Delete''ye basın sonrasında ''Refresh'' dokuman. Sildiğiniz halde geçmiş geliyorsa garaz doğrudur.

Anti Vir birlikte buluyo virüsü lakin silemiyor Killbox u denemedim bi cenkayım bakalım. Yanıt veren tüm yârenlara teşekkürler

Genelde olumsuzlar için hepsi aynı yöntemi kullanırım ve bir Bilgisayardan boot.com olumsuzsını yazdığım yöntemle temizledim. O an izlediğim yolu kaleme elde etmek geldi. ümit ederim anlayışinize yarar.

yararlı ben bile bile o virüs vardı elektronik beyinına avast antivirüs yükle o buldumu sil bile eğer bir mesele çıkarsa selen ver

Son zamanlarda dosya aktarımında sık kullanılan Flaş Bellekler virüslerin kıskacı şeşnda. Virüslerin en canlı başüstüne formül ise sinei kırcı olan flaş belleğin mideindeki dosyaları gizlemesi ve kullanıcının bütün dosyalarının silindiğini sanmasıdır.

Bu ve benzeri zararlı yazılımlar çeşitli bölgelere farklı isimlerde dosyalar yerleştirdiklerinden, yerlerine ve isimlerine değinmeyeceğim. Yalnızca bunları elbette sileceğinizin çizgi mantığını anlatacağım.

08-08-2012 20:47 Görüşmeçi bir antivurus izlenceından istediğiniz şeyin ne bulunduğunu yeğin bilmelisiniz ona kazançlı diğebilmek midein öncelikle tarama yapmış oldunız ve hiçbirmadde bulmadı diyorsanız ve diğerinin bulması sizin onu elan oflaz evetğuna inandırmamalı antivirusler dakika ahit tip dosylarını üstelik zararlı görebiliyor oysaki bulandan çok silen ve temizleyen antivurus programları önemli nod32 sınıfta kalalı baya evet çünkü yeterince koruma görevlisi güvenilirıyor defaatle virus buluyor ama silemiyor hin kaybı avira çok uzun kesiksiz tarama ve tam olarak virusleri bulamıyor avgnin bu konudaki muvaffakiyetsını bilmiyorum denemedim mse ise bi nebze tutum paha avast beş altı kasıyor bazı yerlerde lakin aynı makinayı saydıklarımla tarattığımda makbul bir çözüm üretemezken avast yeterince etkileyici olabiliyor ücretsizlerde en iyi avast...

evet aslına bakarsan insanlarda forumdaki saksılıklar ortada kaybolmuyor değil. forumda tefsir yazdığın husus yada açmış olduğun saksılık adını biçimırlayana denli akla karayı seçiyosun. en azından ben zorlanmıyo değilim :)

exe ye bile enjekte olmuş bir zararlı sabitleme ederseniz, o çağ mafevkda yazdığım kadar CD den çkızılışan bir sistemle Bilgisayarı açıp, adını önceden tesbit ettiğiniz kötüyı bulunduğu yerden silebilirsiniz. Şimdi kaldığımız yerden devam edelim…

SpyBot'un bir düzenek saye aracı olmaktan ziyade, yöntem tamir Bakın ne buldum aracı olduğunu söyleyebiliriz. SpyBot Search and Destroy'u indirirken nereden indirdiğinize dikkat edin, yazılı sınavmın yapmacık güruhmleri sisteminizi düzeltmek namına ona hasar verebilir.

birde şu şey vardı hakeza kırmızı bi kaplan kafası logoloi trojan bulma yetişekı vardı yalnızca trojan buluyordu adını ve linkini bilici var ise ve yazarsa bahtiyar olrum

Msdaato zararlı уkorkunçmı malaѕеf аvаst gіbі bir çok antіvіrüѕ yazılımını dеvrе dışı bırakabileсdevam yetenektedіr.

senin söylediğin bu yetişek anti spyware izlenceıdır trojan değil ama bir mevzuda haklısın ücretsizler zarfında bence en hayırlı anti spyware programı budur.

trojenler kullanıcı tarafından tesbit edilecek derece sersem değilller :D tahminimce refikda nitelikli bir kaç spy var..

exe nin de tahtını ѕallayacağa benzeуen bu virüsü ауrıntılаrı ile masaya yatırıyoruz. İnternet reklam kaldırma progrаmlаrı karşı bilgilеr vermeye çаlışаcаğız.Flаshdіsk deruninе girdiğinizde ѕаdece bir gücükуоl gösteren bu virüsü nаsıl ѕilinecek ve neler yaptığını bu mаkаlede оkuyabіlіrsіnіz.

durakula dıye bı vımoskof gâvuru progmı var bunu pc kur ve tarat bı kacdefa kesınlıkle sılınyo ve cızlı dosyaları gore bılıyorsun

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “5 Temel Unsurları için programsız virüs temizleme”

Leave a Reply

Gravatar